• 05458450532
  • Farmasi hakkında bilgi edinmek ve üye olmak için bizle irtibata geçebilirsiniz.

Farmasi Fırsatı Nedir?

Farmasi, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir  elde edebilirsiniz:

1.Adım

1.Kişisel Satış Karı

Sadece Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli  Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin Sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile  anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile Siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz. Farmasi Danışmanı olmanızın avantajları:

• Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm ve binlerce ürün çeşidi

• 7’den 70’e her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesi

• Eleman çalıştırmak, kira ödemek, depo açmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi maliyet taşımamak

• Farmasi Danışmanı olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %33 indirimli satın almak

• %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamak

 

kazanc tablosu

2.Farmasi Satış Primi

Farmasi Danışmanı olarak size bağlı satış Danışmanları oluşturabilirsiniz. Farmasi iş fırsatını tavsiye ederek tanıdıklarınızın da bu fırsat ile tanışmasına sebep olabilir ve çok daha büyük bir satış gelirinin kapısını aralamış olursunuz.

Size bağlı oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan şatış cironuz üzerinden    sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Kendinize direkt  bağlayacağınız Danışmanlar ve Danışmanlarınızın da kendi altlarında yapacakları Danışmanlar şeklinde aşağıya doğru sınırsız şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş  hem de kişisel satışları ile oluşan tüm satış cironuzdan her ay  satış primi kazanırsınız.

Aşağıdaki satış tablosu sayesinde kazanızı hesaplayabilirsiniz. Tablodaki ciro değerlerine göre aylık priminiz belirlenir. Siz ve ekibinizin yaptığı  toplam puan/ciroya göre tabloda hangi yüzdelik dilime geliyorsanız, o oranda satış  primi hak edersiniz. Burada  aşağıdan yukarıya doğru bir prim dağılım sistemi vardır. En tepedeki Danışmanlar çok kazanır mantığı kesinlikle yoktur. Her Danışman emeği oranında kazandıran sistem, alt Danışmanlar ile aradaki fark primini öder.

Tablodaki en yüksek seviye 15.000 TL’dir. Farmasi’nin hedeflerinin ne kadar ulaşılabilir olduğunun ilk göstergesidir. Sonraki prim kademelerinde de hiçbir sınırlandırmanın olmadığını gördüğünüzde, ne kadar kolay ve kazançlı bir sistem olduğunu gözlemleyeceksiniz. Farmasi Danışmanı olarak altınızda sınırsız Danışman oluşturabilir ve onlar da altlarında istedikleri kadar Danışman oluşturabilirler.Bölge veya herhangi bir sınırlama yoktur..

2.Adım

Burada Siz kendinize bağlı Danışmanlar olduğunu varsayalım. Bu Danışmanların altında oluşan satış ciroları ise örnekteki gibi olduğunda, Siz toplamda 15.000 TL ciro oluşturup %22 seviyesine gelmiş  olursunuz. Farmasi Pazarlama Sisteminin temeli her çalışan Danışmana yapmış olduğu satış hacmi oranında prim ödemesidir. Siz  sponsor olarak da kendi seviyenizi ne kadar yukarı çıkarırsanız o kadar çok fark primi kazanırsınız. Bu şekilde aşağıdan yukarıya adaletli bir dağılım yapılmış olur.

Bu şekilde sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak ve  yaptığınız satış cirosu oranında geliriniz artacaktır.Grup satış primini örnekle anlatacak olursak;

Kazanç Planı:

Şimdi oluşturduğunuz bu ciro için hak ettiğiniz  primi hesaplayalım:

• %4 Kolunuzdan  %22-%4 = %18 Prim hak eder, tüm cirosundan  %18

• %10 Kolunuzdan  %22-%10= %12 Prim hak eder, tüm cirosundan  %12

• %15 Kolunuzdan  %22-%15 = %7 Prim hak eder, tüm cirosundan  %7

• %18 Kolunuzdan  %22-%18 = %4 Prim hak eder, tüm cirosundan  %4

Ek Satış Primi kazanırsınız.

Ne kadar kolunuz varsa o oranda kazancınız artacaktır. Dolayısıyla sınırsız bir kazanç sistemi anlamına gelmektedir.

Size bağlı bu kolların seviyeleri yükseldiğinde sizin için Direktörlük primleri devreye girer. Esas amaç bu kollarımızın her birini %22 seviyesine ulaşmalarını sağlamaktır. Çünkü o zaman çok daha büyük kazanç imkanları devreye girecektir. Şimdi Farmasi Direktörlük Primini inceleyelim.

3.Direktörlük Primi:

Farmasi Direktörü olmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı maddi ve manevi olarak hissedeceksiniz. Farmasi kariyer basamaklarının birincisi olan  %22 Müdür adı verilen  seviyeye  ulaşmaktır.

Toplam satış cironuzu 15.000 TL yaptığınızda artık %22 Müdür seviyesine ulaşır ve alt ekibinizden alacağınız satış priminiz  %22 yüzdeliğe göre hesaplanır. Bundan sonraki hedefiniz ise size bağlı  %22 seviyesine ulaşacak Müdür Danışmanlar çıkartmaktır. Direktörlük Primi için size bağlı direkt kolunuz dışında 3500TL fark cirosu şartı aranır.

Size bağlı her Danışmanınızı bir üst seviyeye çıkması için motive eder ve bilgilendirirseniz, aylık kazancınız sürekli büyüyerek devam eder.Farmasi işinize  vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmez.Size bağlı Satış Müdürlerinizin her ay yaptıkları satış cirosundan %3 ile %1 arasında Direktörlük primi adını verdiğimiz ek bir gelir elde edersiniz. Doğrudan Satış sistemi ile satış yapan firmaları ile Farmasinin en önemli farkı bu prim sisteminde dördünce derinliğe kadar ve yüksek oranda prim vermesidir. Ayrıca Direktörlük primi Müdür seviyesine ulaşmadan Lider kollarınızdan size her ay düzenli Direktörlük primi ödemek esasına göre kurulmuştur.Ne kadar çok Müdür kadronuz varsa o oranda geliriniz yükselerek artmaya devam edecektir.Bunu imece adını verebileceğimiz bir satış zinciri şeklinde tanımlayabiliriz. Her Danışmanınızı en kısa sürede Müdür  olarak yetiştirerek gelirinizi, ikiye katlayabilirsiniz. Bu gelirinizi miras bırakabilirsiniz.

Şimdi, geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın. Farmasi için vereceğiniz emek, hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde etmiş olduğunuz gelir  kesinlikle  süreklidir. Farmasi Sisteminde liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini ek liderlik kazançları almaktadır. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Bu kadarla da sınırlı değil… Gelirinizi varislerinize miras olarak da bırakabilirsiniz. Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapmasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde Farmasi ürün kataloğundan yapsalar bile bu sizin için çok ciddi ve sürekli bir gelir anlamına gelmektedir.

Evet, artık sizde FARMASİ ile kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsiniz…

DANIŞMAN HATTIMIZ  - 05458450532

tikla whatsapptan mesaj gonder

Farmasi Kayıt Formu


Farmasi üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri farmasiye davet ediyoruz sizde farmasiye üye olmak için geç kalmayın.

 Sitemiz Internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

www.farmasiucretsizuyelik.net    Farmasi resmi sitesi değildir.          YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com       Yönetim     Copyright ©2018